Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Stabilizator Feiyu Tech G4

satbilziator gopro

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41

sebi

sebi

    Newbie

  • Użytkownik
  • 48 postów

    Warto się jeszcze zastanowić nad ZHIYUN Z1-EVOLUTION. Tam można zainstalować kamerę + LCD. Tylko, że w PL problem z dostępnością sprzętu(i ratami 0%)



    #42

    Kosa

    Kosa

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 57 postów
    • Miejscowość:Warszawa
    • Kamera: Drift Ghost S
    • Karta pamięci: SanDisk Extreme SDXC 64 GB

    Ja z kolei pisałem w sprawie 4G-S i możliwości współpracy z Driftem. Niestety z 2 sklepów otrzymałem odpowiedź, iż raczej odradzają, bo Drift jest za ciężki. Są propozycje przeróbek na indywidualne zamówienie, ale niestety będzie to znowu dodatkowo kosztowało :(



    #43

    sebi

    sebi

      Newbie

    • Użytkownik
    • 48 postów

      Polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę z allegro z G4S? Takiego który wie co sprzedaje i można liczyć na jakiś support w razie potrzeby?



      #44

      Mati_snd

      Mati_snd

        Użytkownik

      • Użytkownik
      • 110 postów
        O kurczaki mnie tez dopadlly przygotowania przed wakacjami tylko ja nie wiem co wybrac mysle nad REMOVU S1 vs g4s ktos pomoze mi przy wyborze ?

        #45

        sebi

        sebi

          Newbie

        • Użytkownik
        • 48 postów

          Nikt nie pomoże, REMOVU S1 jeszcze nie ma. Podobno ma być dostępny w tym miesiącu.



          #46

          vhs

          vhs

            Newbie

          • Użytkownik
          • 22 postów
          • Miejscowość:Warszawa
          • Kamera: GoPro HERO 4 Silver
          • Karta pamięci: Samsung PRO 64GB

          Polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę z allegro z G4S? Takiego który wie co sprzedaje i można liczyć na jakiś support w razie potrzeby?

           

          Ja zakupiłem w sklepie - mogę ten sklep polecić, szybka dostawa i dobry kontakt i mają konto na allegro.

          Po za tym maja sprzęt z polskiej dystrybucji.



          #47

          nobi

          nobi

            Specjalista

          • Użytkownik
          • Pip
          • 165 postów
          • Miejscowość:Jarosław
          • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
          • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

           

          jak zwykle u mnie był problem z czasem i doszły kolejne schodki, ale nareszcie się udało więc wklejam ;] G4 już sprzedałem ostro pracuje u nowego właściciela, natomiast na dniach odpalam G4s ;]


          powolutku się ziemniaczki gotują...

          #48

          lswwa

          lswwa

            Newbie

          • Użytkownik
          • 8 postów
          • Kamera: GoPro Hero 3
          • Karta pamięci: 32

           

          jak zwykle u mnie był problem z czasem i doszły kolejne schodki, ale nareszcie się udało więc wklejam ;] G4 już sprzedałem ostro pracuje u nowego właściciela, natomiast na dniach odpalam G4s ;]

          Witam, 

           

          nobi odpaliłeś G4S? Ja jestem "szczęśliwym" posiadaczem od paru dni - w sobote lece na urlop, ale troche sie pobawiłem gimbalem. 

           

          Martwi mnie jedna rzecz - gimbal miał mieć 3 osie po 360 st. Jednak przy pewnych nachyleniach zaczyna wibrować - dzieje się tak jak przekraczam oś poziomą przy 180 stopniach.  Nie wiem czy tak powinno być - sprzedawca powiedział że to normalne ... ale czy napewno?

           

          Macie jakąś instrukcje w rodzimym języku, albo opis wszystkich funkcji? 

           

          Bedę wdzieczny za help ;) 

           

          pozdr. 



          #49

          Davvid

          Davvid

            Użytkownik

          • Użytkownik
          • 76 postów
          • Miejscowość:Cz-Dz
          • Kamera: GoPro Hero3+ Silver Edition
          • Karta pamięci: 32GB Samsung PRO

          Witam, przymierzam się do zakupu i zobaczyłem że jest jeszcze wersja FY-G4 QD.

          Czy warto troszkę dopłacić i wziąć FY-G4 QD zamiast FY-G4?

          Z tego co wyczytałem to różnią się sposobem montażu kamery w gimbalu oraz że niby posiada wyższą precyzję i stabilizację. Czy ktoś to może potwierdzić?



          #50

          dudi175

          dudi175

            Newbie

          • Użytkownik
          • 7 postów
          • Kamera: GoPro Hero 4 Black
          • Karta pamięci: Sandisk, 64GB, (10)

          Witam. Przymierzam się również do kupienia gimbala FY-G4 lub FY-G4S lub FY-G4 QD. I mam kilka pytań:

          1. Chodzi mi o to że do kamerki go pro hero 4 black mam zamontowany ekran lcd z tyłu. Czy w tych gimbalach zmieści się kamerka z ekranem? Jeśli tak to w którym modelu.

          2. Czy ktoś kupował w sklepie presto?



          #51

          nobi

          nobi

            Specjalista

          • Użytkownik
          • Pip
          • 165 postów
          • Miejscowość:Jarosław
          • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
          • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

          lswwa  ta co Ty nie miałem czasu gdyż majsterkowałem, albo latałem, a teraz na świetach chce odpalić i pokombinować!

           

          dudi175 1. Przy G4 dostajesz dodatkowo dłuższe śrubki by można było zamontować gopro z lcd, do reszty podejrzewam można dokupić bo są na all.


          powolutku się ziemniaczki gotują...


          Wróć do Akcesoria · Następny nieczytany temat →



          Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: satbilziator, gopro

          zoopa Q600 Mantis