Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Phantom 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 5194 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Dlaczego???

 

Pomijam wyśmienitą cenę :) Czekam na P5 tzn obniżkę P4 :)



#42

Mati_snd

Mati_snd

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 238 postów
    Zawiedzony p4 ? Myslales ze dodadza lodowke grilla i mikrofale ? Tutaj bedzie jak z telefonami juz za duzo nie maja pola do popisu no tylko w video . Zamowiles p3 z jakiego kraju to wysylaja i jak z gw w Pl ?

    #43

    mikpasz

    mikpasz

      Newbie

    • Użytkownik
    • 21 postów

      Gdyby była taka cena jak phantom 3 pro po premierze to bym go kupił. P3 wysyłają z Hong kongu. Nie mam pojęcia jak z gwarancją.



      #44

      Michal

      Michal

        Alpha i Omega

      • Senior Moderator
      • PipPipPipPipPip
      • 5194 postów
      • Miejscowość:Polska
      • Kamera: Hero 3
      • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

      3200zł za najlepszy model. 1999 za podstawowy -> K.O!

       

      Swoją stroną takie powinny być ceny dronów. Ratunkiem cen mam nadzieje będzie karma. Choć Karma ma kosztować w topowym zestawie 2000$!!!!! Pytanie co dostaniemy w zamian. Z czego 500$ to pewnie cena kamerki. Choć nie wiadomo jeszcze jakiej.



      #45

      Mati_snd

      Mati_snd

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 238 postów
        Michal ceny podajesz modelu p3 ? I gdzie masz takie ceny ?

        Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

        #46

        mikpasz

        mikpasz

          Newbie

        • Użytkownik
        • 21 postów

          Takie ceny są tu: . Co do karmy obojętnie co będzie miała do zaoferowania to i tak 2000 $ za amatorskie drona to trochę za dużo. 



          #47

          nobi

          nobi

            Specjalista

          • Użytkownik
          • Pip
          • 165 postów
          • Miejscowość:Jarosław
          • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
          • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

          Jestem zawiedziony 4. Phantom 3 Advanced zamówiony na value basket.

          Dlaczego zawiedziony? Znam trochę ludzi z p3 i mówią "szał" widząć filmik promujący p4, nawet goście pracujący dla tvp czy tvn, "po co nam s900 czy inny diabeł? My potrzebujemy kilku sekund dobrej jakości na naprawdę krótkim zasięgu w warunkach jakie są i taniego transportu "nie busa czy minibusa tylko osobówki" Im to wystarcza dla dodatku do materiału jaki wykonują.... Ja myślałem, że zastąpię p3 za jakiś czas kupując inspire, ale teraz podziękuję skoro p4 ma takie możliwości, poprostu miażdży! Mój s900 z gh4 tylko jakością i doświadczeniem może przegonić.... a za p4 co dalej? Inspire + możliwości p4 + dodatki kolejnych ulepszeń? Będą miażdżyć! Ci co chcą zaoszczędzić to p3 teraz tylko w dół będzie schodził bo softa z możliwościami z p4 raczej nie puszczą ;]


          powolutku się ziemniaczki gotują...

          #48

          mikpasz

          mikpasz

            Newbie

          • Użytkownik
          • 21 postów

            Weź pod uwagę, że goście z tvn mają gdzieś cenę. A taki standardowy użytkownik bierze to pod uwagę. 

            P.S Dla kogoś kto nie ma kosmicznego tabletu z androidem tak jak ja dochodzi jeszcze zakup jakiegoś urządzenia apple, aby aplikacja działała poprawnie.



            #49

            nobi

            nobi

              Specjalista

            • Użytkownik
            • Pip
            • 165 postów
            • Miejscowość:Jarosław
            • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
            • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

            To rozchodzi się o cenę? P3 ten co zamówiłeś to za ile, 4k? + smartfon lub tablet niech będzie 5k wydajesz, zaraz bateria jedna druga i jest 6k, a za ~6k masz p4 z lepsza bateria i według mnie szał jeśli chodzi o te zabezpieczenia! Wiem różnica jest 2k, ale te 2k według mnie jest przeskok fest! Nie chcę tu jakoś gorszyć p3 bo sam mam, ale próbuje zrozumieć dlaczego jesteś zawiedziony p4?

             

            Weź pod uwagę, że goście z tvn mają gdzieś cenę. A taki standardowy użytkownik bierze to pod uwagę. 

            P.S Dla kogoś kto nie ma kosmicznego tabletu z androidem tak jak ja dochodzi jeszcze zakup jakiegoś urządzenia apple, aby aplikacja działała poprawnie.

            "Gdzieś cenę" to dlaczego nie kupują inspire czy większe? Taki P3 to teraz naprawdę taniocha, a co do tableta nie prawda! Widuje co podpinają w lokalnej telewizji, smartfon xiaomi, huawei czy inny nie drogi tel ponad 5 cali by było coś widać i użytkuje gość jako swój też na codzień, nie musiał kupować apple. To naprawdę działa!


            powolutku się ziemniaczki gotują...

            #50

            Mati_snd

            Mati_snd

              Specjalista

            • Użytkownik
            • Pip
            • 238 postów
              Dobrze prawi polac mu ! Do tego kupujesz google cardboard za 3 dolary i fpv latasz !

              Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

              #51

              Michal

              Michal

                Alpha i Omega

              • Senior Moderator
              • PipPipPipPipPip
              • 5194 postów
              • Miejscowość:Polska
              • Kamera: Hero 3
              • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

              Nobi absolutna racja. Mój znajomy który obok mnie utopił drona P2 na cały zestaw wydal ponad 10 tys! Dron to jakaś mniej więcej polowa wydatków tak jak piszesz bateria, tablet itd. To są ogromne koszta. Sama bateria to chyba 700zł kupa kupa kasy! Walizka też 700zl. Tablet to spraw otwarta ale poniżej 1000zl chyba dało by radę.

               

              Zaraz dojdziemy do momentu w ktorym pojawi się karma z wyciągany ręcznym gimbalem i wtedy było by to coś!
              A co do TVN czy TVP info oni chyba latają inspire we dwóch jeden pilot a drugi operator kamery. To trochę inny sprzęt niż Phantom.



              #52

              Michal

              Michal

                Alpha i Omega

              • Senior Moderator
              • PipPipPipPipPip
              • 5194 postów
              • Miejscowość:Polska
              • Kamera: Hero 3
              • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

              Konkurencja też nie śpi :)

               



              #53

              Michal

              Michal

                Alpha i Omega

              • Senior Moderator
              • PipPipPipPipPip
              • 5194 postów
              • Miejscowość:Polska
              • Kamera: Hero 3
              • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

               




              #54

              mikpasz

              mikpasz

                Newbie

              • Użytkownik
              • 21 postów

                Fajne filmy no, ale jeśli ekspert mówi, że phantom to dron ,a nadajnik to pilot no to ja nie wiem skąd wzięli tego eksperta. :)