Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Pekin 2016

pekin beijing feiyu tech

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

macix

macix

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

hero 4 silver, feiyu fy-g4s

1080p superwide (czasem bez sw), 60 fps (nocą 24)

muzyka: Kučka - Divinity (Mazde Remix)

 


#2

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Pokerowa twarz :D
Film fajny, ale taki bez wyrazu, tutaj jedno ujęcie, tam drugie, nie ma żadnej historii zbudowanej. Popracuj jeszcze trochę nad chodzeniem z gimbalem i będzie super :)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#3

macix

macix

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

no a jak ma być, jak nie tutaj jedno, tam drugie? :D 
chociaż fakt, nie jest różnorodny, bo nie mógł być, po prostu, nie da się czegoś ciekawszego, bardziej różnorodnego nagrać w tym mieście

a co do gimbala to nie wiem, czy nie kwalifikuje się on na gwarancję, gdyż momentami trzęsie- choćby w 1 ujęciu, trzymałem rękę w miarę stabilnie, ale nie do końca, a on jednak lata :


#4

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Chodzi mi o to, że przez chwilę jesteś w jakim miejscu (początek) potem nagle Metro i znowu wracamy do tego samego miejsca. Ale film od pierwszych chwil zachęca widza, tym pięknie wyglądającym kadrem na miejscu, a o to przecież chodzi ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#5

macix

macix

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

właśnie to nie jest to samo miejsce, tam po prostu większość zabytków wygląda tak samo  :mrgreen:  ale wiem o co Ci chodzi, generalnie na wyjazdach filmy edytuję na bieżąco- 1 dzień zwiedzamy to, to i tamto, to zaczynam film, 2 dzień to, tamto i to, to też edytuję, choć starałem się urozmaicić, żeby nie było np. 5 świątyń czy innych budynków pod rząd, dlatego czasem są przerywniki w postaci metra czy rikszy, co nie zmienia faktu, że ciężko tam co innego nagrać niż właśnie widoki. jak masz chęć to obejrzyj mój film z kuby np., tam chyba jest to nieco lepiej zrobione, chociaż tam też jest większe pole do zdobywania różnorodnych klipów :P

 

ale dzięki za opinię, i żeby nie było- przyznaję Ci rację 



#6

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Ahh już rozumiem, ale to trochę się nie komponuje z sobą, trochę skaczesz z miejsca na miejsce, ciekawym pomysłem może być np dawanie eleganckich napisów miejsca, wtedy unikniemy takiego odbioru jak np ja to odebrałem ;) Rozumiem że powstanie jeden finalny film ?
Btw popracuj nad zakończeniem ;)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#7

macix

macix

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

no to już jest finalny. zakończenie fakt, źe nie wyszło super, ale nie miałem żadnego klipu, który by pasował

 

a z miejsca na miejsce skaczę, bo nie chciałem dawać kilku klipów z tego samego miejsca, to akurat wyszło tak, jak wyjść miało, tylko chętnie bym czymś poprzeplatał, ale no niestety, nie to miejsce :D



#8

Priders

Priders

    Alpha i Omega

  • Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2545 postów
  • Miejscowość:Śrem
  • Kamera: Gopro
  • Karta pamięci: SanDisk
Można dawać z tego samego miejsca, tylko z innego punktu (innej strony albo niżej położonego punktu). Musisz po prostu więcej kręcić, ale film wyszedł ci naprawdę dobrze :)

Pozdrawiam,

 

 

Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


#9

macix

macix

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

wiem jak można, materiału miałem naprawdę sporo, ale jak pisałem, nie chciałem dawać miliona ujęć podobnych budynków, widoków etc.

i dzięki! 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pekin, beijing, feiyu tech