Skocz do zawartości


"); //]]>
Zdjęcie

Cypr z gopro, gimbalem i phantom'em 3!

gopro 4 feiyu tech dji phantom 3

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

macix

macix

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 73 postów
  • Kamera: gopro hero 4 silver
  • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

na wstępie zaznaczę, że wiem, że kilka klipów z phantom'a ma słabiutką jakość- nie wiem czemu, renderowałem na różnych ustawieniach i to samo :( poza tym myślę, że wyszło ok ;)

gp4 silver, phantom 3 standard oraz feiyu tech fy-g4s.

zapraszam do oglądania!



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1940 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Z phantoma pliki mp4 pewnie. Zobacz jak będzie z mov. Miałeś jakieś pozwolenia na przeloty czy hardkor?



#3

art1122

art1122

    Newbie

  • Użytkownik
  • 43 postów

    robiłeś  film w gopro studio ? 



    #4

    macix

    macix

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 73 postów
    • Kamera: gopro hero 4 silver
    • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

    Z phantoma pliki mp4 pewnie. Zobacz jak będzie z mov. Miałeś jakieś pozwolenia na przeloty czy hardkor?

    dokładnie, mp4. zrobiłem kilka renderów, na jednym polepszyła się jakość na klipach z plaży, za to na innych klipach się pogorszyła :roll:  nie miałem pozwolenia, ale poza przelotem nad plażą to praktycznie wokół nie było ludzi, więc latałem z nadzieją, że obejdzie się bez przypału.

    czyli lepiej nagrywać w .mov z phantom'a? przyda się na przyszłość, bo niestety z mojej perspektywy, jako twórcy tego filmu strasznie to razi w oczy, a jak na tle całokształtu wg. oglądających to wygląda? ;)

    @art1122 w vegas'ie 13 pro robiłem



    #5

    mistrzCK

    mistrzCK

      I'm a Pro!

    • Użytkownik
    • PipPipPipPip
    • 1940 postów
    • Miejscowość:Kielce
    • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
    • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

    Jeszcze jedno pytanie. Phantom w podręcznym czy głównym? Jak to przemyciłeś?



    #6

    macix

    macix

      Użytkownik

    • Użytkownik
    • 73 postów
    • Kamera: gopro hero 4 silver
    • Karta pamięci: 64gb/samsung/klasa 10

    w podręcznym razem z aparaturą, choć śmigła dałem do głównego, coby losu nie kusić. w polsce spytali zaciekawieni, porozmawiali, ludzie w kolejce też między sobą popodziwiali, porozmawiali, a w stronę powrotną nie wiem nawet czy celnicy zauważyli, że wiozę drona- tacy byli zajęci rozmową między sobą :lol:




    Wróć do Krajoznawcze · Następny nieczytany temat →



    Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro 4, feiyu tech, dji phantom 3