Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Lanparte vs FY G4s, a moze inna opcja?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bunny07

Bunny07

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Jelenia Góra
  • Kamera: GoPro 4 Black
  • Karta pamięci: SamsungPro 64 GB
Witam serdecznie! Zwracam sie do Was, poniewaz mam ogromny dylemat przy zakupie gimbala. W temacie jest Lanparte, ktorego zaleta jest nagrywanie rowniez telefonem. Niestety z tego co slyszalem jest to bardzo delikatny sprzet i lapie luzy na "uchwycie" (jest nawet filmik na yt uzytkownika TechManiacHD).FY G4s jest o wiele drozszy i jest tylko pod GP, ale jakosciowo bardziej dopracowany, a moze sie myle. Bardzo prosze o porady, jaki gimbal najlepiej wybrac (moze byc inna opcja), moze jest cos podobnego do Lanparte, a przede wszystkim od kogo najlepiej kupowac, zeby zrealizowanie gwarancji nie bylo problemowe. Gimbal ma byc wykorzystywany rekreacyjnie. Pozdrawiam.

#2

nobi

nobi

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 165 postów
  • Miejscowość:Jarosław
  • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
  • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb
Lanparte tylko czytałem i oglądałem filmy przed zakupem i miałem dziwne wrażenie, ze ma luzy 3majac telefon. Jeśli zależy Ci na jakości stabilizacji jak i obrazu przy rekreacyjnych wyjazdach to FY G4 polecam gdyż miałem, a G4s właśnie testuje.

Ps. Telefon nagrywając Ci zadzwoni i po ujęciu :)


Naciapane z iPada za pomocą Tapatalk
powolutku się ziemniaczki gotują...

#3

siusiak1000

siusiak1000

    Newbie

  • Użytkownik
  • 15 postów

    Jeszcze nie zakupiłem nic pod siebie ale jak będę brał to wybór chyba padnie na Z1 Zhiyun Rider M lub FY-WG . Dlaczego? Jak dla mnie jest dosyć funkcjonalny. Nie ogranicza mnie tylko do trzymania w ręce bo mogę go zamocować do różnych mocowań jakie tylko udostępnia gopro czy też inne kamery.



    #4

    Bunny07

    Bunny07

      Newbie

    • Użytkownik
    • 3 postów
    • Miejscowość:Jelenia Góra
    • Kamera: GoPro 4 Black
    • Karta pamięci: SamsungPro 64 GB
    Dziekuje Panowie za odpowiedz. Jednak wybor padl na FY G4s. Nobi, a jak wrazenia z przesiadki na "eske"? Duzo ostatnio pojawia sie tematow na forach, ze FY wpadaja w wibracje i ludzie oddaja na gwarancje. Pomijajac sam gimbal, korzystasz z jakiegos filtra ochronnego na obiektyw GP?

    #5

    nobi

    nobi

      Specjalista

    • Użytkownik
    • Pip
    • 165 postów
    • Miejscowość:Jarosław
    • Kamera: GP3B&GP4B&Ph3&S900+Gh4
    • Karta pamięci: class10 90mb/s 64gb

    Tak korzystam z "zwykłego" ochronnego na soczewkę by nie zarysować zawsze zakładam gdy jest właśnie w stabilizatorze, a co do wrażeń zapraszam do innego tematu


    powolutku się ziemniaczki gotują...


    Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →