Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Cześć

powitanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

RockSteady

RockSteady

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
  • Kamera: GoPro Hero 2

Cześć,

 

 

Jestem Piotrek i od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem GoPro Hero 2, którą dostałem od kumpla.Od dawna rozważałem zakup kamerki głównie do sportów wodnych - nurkowanie, żeglarstwo morskie (dotychczas nigdy nie miałem zdjęć ani filmów, gdy żeglowaliśmy w ciężkiej pogodzie - żal było narazić aparat na zalanie słoną wodą) i zimowych - snowboard.

Dzięki forum dowiem się trochę więcej o kamerkach GoPro (rozważam kupno nowszej wersji), ale mam nadzieję, że będę mógł również dzielić się swoimi doświadczeniami z używania H2.

 

Wczoraj założyłem swój pierwszy wątek na forum w dziale z GP H2 na temat obsługiwanych kart pamięci (oczywiście przejrzałem wcześniej dział "Baza wiedzy"), ale został usunięty z niewiadomych mi przyczyn :(.

 



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1635 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Nie widzę tego twojego wątku. Ja z powodzeniem do tej pory używam Lexar. Szczerze ci polecam.

Ja mam 32 GB ale nie mogę znaleźć. 32 to maksymalna wielkość, także więcej niż 30 mb/s nie potrzeba. Karta była rekomendowana przez producenta.

Pozdrawiam

 

PS. Szczerze to nie wiem czy potrzeba będzie więcej niż 16. Starczy ci na ok 4 godziny nagrywania a bateria trzyma z 1:20.



#3

RockSteady

RockSteady

    Newbie

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza
  • Kamera: GoPro Hero 2

Wątku nie ma, bo został usunięty :|

Tymczasem założyłem nowy temat, w którym między innymi odpowiadam na Twoje pytanie.

 

http://kamerypov.pl/...o-2-sprawdzone/




Wróć do Przedstaw się... · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: powitanie