Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Zakynthos - mój pierwszy film

gopro4 zakynthos greece gopro grecja zante

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

kar18olcia

kar18olcia

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Kłobuck
  • Kamera: GoPro Hero 4

Witam. 

Chciałam Wam pokazać mój pierwszy film stworzony w sony vegas pro 13. 

Bardzo chętnie usłyszę opinie na jego temat, żebym mogła w przyszłości coś poprawić 
:)



#2

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1913 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Ja się poprzyczepiam.

1. za długi - dobry dla ciebie i rodziny, znajomi obejrzą pół. Z doświadczenia filmy na yt robi się 3-4 min

2. niska jakość 720 i dziwny format (paski na górze i dole) masz 4K a kręcisz w 720?

3. przeplot - poczytaj na forum (załącz pauzę w dowolnym momencie i widzisz 2 klatki)

4. następnym razem podkoloruj trochę te obrazki - blade. podkręć saturację itp - samouczki vegas

5. wszystko kręcone z ręki i irytują trochę ciągłe drgania obrazu - wystabilizuj podczas obróbki - samouczki vegas

6. zdjęcia 4:3 i te pionowe można było skadrować pod 16:9

Moje filmy z przed 4-5 lat też tak wyglądały. Teraz są trochę lepsze ale wciąż nie profesjonalne.

Wygląda to mniej więcej tak: 

Pozdrawiam



#3

kar18olcia

kar18olcia

    Newbie

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Miejscowość:Kłobuck
  • Kamera: GoPro Hero 4

Dziękuję za podpowiedzi na pewno wezmę to pod uwagę robiąc następny film albo przerabiając tego. Pociesza mnie fakt, że 

 

 

Moje filmy z przed 4-5 lat też tak wyglądały. Teraz są trochę lepsze ale wciąż nie profesjonalne.

 

To jest mój pierwszy i jak na razie jedyny film, który zrobiłam w Sony Vegas Pro. 

Filmy nagrywam w 1920x1080 i 60 klatek/sekundę ale mam problem z renderowaniem obrobionego materiału. Zastosowałam się do rad znalezionych na forum ale mój komputer odmówił współpracy i zawieszał się np na 30% z komunikatem " brak wolnej pamięci" pomimo tego, że mam 3,68 GB wolnej pamięci RAM i 120 GB wolnego miejsca na dysku. To była jedyna opcja, którą udało mi się zapisać.

Zresztą dopóki nie zainwestuję w porządny komputer, to na razie mogę pomarzyć o dobrych filmach :/



#4

mistrzCK

mistrzCK

    I'm a Pro!

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1913 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Kamera: H, H2, H3B, H3+S, H4B
  • Karta pamięci: Lexar, Adata, Toshiba 6x 32 GB

Wcale nie.

Po pierwsze Vegas nie wspomaga się kartą grafiki. Rozważ przesiadkę na Premiere Pro. Moim zdaniem im szybciej tym lepiej. Na początku wygląda jak prom kosmiczny ale ma o wiele więcej możliwości niż Vegas. Np obrót napisu w dowolnej osi następuje poprzez obrót napisu, w vegasie polega na obrocie ekranu :o

Po drugie poczytaj o plikach proxy i ewentualnym upgradzie sprzętu.

Po trzecie zobacz to: http://kamerypov.pl/...-kątem-obróbki/

Po czwarte to: http://kamerypov.pl/...+karta +grafiki

Pozdrawiam




Wróć do Krajoznawcze · Następny nieczytany temat →



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gopro4, zakynthos, greece, gopro, grecja, zante