Skocz do zawartości

471 Wyświetleń

Reklama

10 paź 2018 05:14    Kamerypov.pl w Artykuły
471 Wyświetleń

Witamy na największym i najstarszym ogólnopolskim FORUM o kamerach sportowych KameryPOV.pl.

 

Istniejemy od 2013 roku. Nasi użytkownicy napisali już kilkadziesiąt tysięcy postów. Treści te zostały wyświetlone kilkaset tysięcy razy przez naszych Gości - niezarejestrowanych internautów.

 

Przez tak długo okres istnienia forum prowadziliśmy dotychczas wiele kampanii reklamowych w postaci konkursów, oraz publikacji postów i artykułów sponsorowanych zarówno dla dużych graczy, takich jak przedstawiciele Gopro na Polskę, SanDisc, jak również dla mniejszych firm.

 

Wiele firm powracało aby powtórzyć reklamę, lub promować nowy produkt w kolejnej kampanii. Tworzyliśmy KAMPANIE WIZERUNKOWE, LOKOWALIŚMY produkty w treści postów, artykułów sponsorowanych, oferowaliśmy bezpośrednią sprzedaż produktu lub usługi.

 

Pozycjonujemy się na kilkadziesiąt fraz kluczowych związanych tematycznie. Duża odwiedzalność na naszym portalu i forum związany jest z ruchem organicznym google. To dzięki tysiącom postów umieszczonych na forum codziennie trafia do nas duża rzesza nowych Gości.

 

W każdej chwili odwiedzają nas zarejestrowani użytkownicy forum, oraz a także przede wszystkim jakże istotne dla każdego reklamodawcy nowe osoby - Goście forum. Dzięki otwartości postów, komentarzy i wpisów od 2013 roku zgromadziliśmy ogromną ilość contentu doskonale przyswajalnego przez google. Nowi Goście nie muszą rejestrować się w serwisie, aby zapoznawać się z całością treści na forum i z reklamami. Stąd i tak znaczne wyniki.

 

Zasięg. Średnio w każdej minucie w godzinach 8.00-23.30 na stronie znajduje się około 70-100 Gości. Przygotowaliśmy dla REKLAMODAWCÓW specjalny moduł, który umożliwia im podgląd indywidualnych gości i użytkowników wraz z adresami IP ich komputerów. Lista ta jest odświeżana automatycznie w każdym momencie. Zobacz Inna opcja - testowe logowanie: Nazwa użytkownika: test hasło: test

 

Niezależnie od tego, na której z kilku tysięcy podstron forum znajduje się zarejestrowany użytkownik forum, lub gość który nie zamierza się rejestrować, a jedynie zapoznawać się z treścią artykułów i treści forum - dzięki umieszczeniu banneru reklamowego w dwóch najbardziej klikalnych i widocznych miejscach każdej z podstron forum i serwisu każda z tych osób zobaczy Twoją reklamę.

 

Z myślą o reklamodawcach zastosowaliśmy banner linkujący bezpośrednio na zewnętrzne strony, np na zewnętrzny SKLEP REKLAMODAWCY, lub bezpośrednio na aukcję ALLEGRO do zakupu jednego konkretnego produktu.

 

Zareklamuj się u nas. Zapraszamy do reklamy. Skontaktuj się z nami: promocja@kamerypov.pl

Zapraszamy do reklamy