Skocz do zawartości

Najwieksza polska giełda kryptowalut
Zdjęcie

Pilot - Smart Remote

krótka recenzja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

rhardy

rhardy

Newbie

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Świdnica
  • Kamera: GoPro 6
  • Karta pamięci: 64GB Samsung

Cześć, 

Nie znalazłem nigdzie takiej informacji, dlatego pozwolę sobie zapytać w tym temacie.

Usłyszałem gdzieś, żebym nie sprzedawał starego pilota (po gopro 3+ black) dwuprzyciskowego i że będzie on kompatybilny z GP 6.

Włączam kamerę (GP 6), włączam wifi (próba na częstotliwości i 2,4GHz i na 5 GHz), Wireless Connections włączone. Przy włączonym pilocie (v. opr. 2.2.1) i wyszukiwaniu i na pilocie na GP 6 po kilku minutach pojawia się komunikat, że nie udało się sparować. Prośba do posiadających taką wiedzę o info, czy w ogóle stary pilot sparuje się z najnowszą kamerą, a jeżeli tak to w jaki sposób To wykonać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Micheł

Micheł

Ekspert

• Użytkownik
  • PipPip
  • 508 postów
  • Miejscowość:Jastrzębie Zdrój
  • Kamera: Gopro H4S / H6B
  • Karta pamięci: Sandisk Extreme+,Samsung Pro+

Siemasz. Posiadam Hero 6 i "stary" pilot i działa bezproblemowo. Cudów na nim nie zdziałasz bo ustawień nie zmienisz, tylko wlączysz,wyłączysz dany tryb.

Zmień w kamerze opcje wifi na remote control, bo z tego co piszesz próbujesz połączyć się z telefonem a nie z pilotem - nie możesz wybierać sobie częstotliwości łączenia z pilotem bo nie ma takiej opcji. Dotyczy to tylko telefonów. 

rhardy

rhardy

Newbie

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Świdnica
  • Kamera: GoPro 6
  • Karta pamięci: 64GB Samsung

Micheł dzięki za zainteresowanie. A jak to zmienić, tak krok po kroku... nigdzie nie mogę znaleźć... W settings>connections>connect new device jest:

1. gopro app,

2. remo (voice remote),

3. smart remonte

4. bluetooth device - i nigdzie nie ma opcji, o której piszesz.

Edit: Poszukałem na YT i znalazłem. Głupi błąd bo nie włączyłem parowania na pilocie :D Wszystko działa jak ta lala.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: krótka recenzja