Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro z Allegro a gwarancja

allegro gopro gwarancja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21

sliwoz

sliwoz

    Newbie

  • Użytkownik
  • 45 postów

    Na czym polegała wada Twojej kamery? Podaj link gdzie kupiłeś? 



    #22

    ksz

    ksz

      Newbie

    • Użytkownik
    • 40 postów
    • Miejscowość:Strumień
    • Kamera: GoPro Hero 3+ BE
    • Karta pamięci: Toshiba 32 ( U )

    Na czym polegała wada Twojej kamery? Podaj link gdzie kupiłeś? 

    http://kamerypov.pl/...zyć/#entry14651



    #23

    pluskff4

    pluskff4

      Newbie

    • Użytkownik
    • 14 postów
    • Miejscowość:lbn
    • Kamera: gopro3+ be
    • Karta pamięci: 32gb sandisk

    ja tez kupowalem swoja kamerke na allegro gdzie paczka leciala z usa. dopiero teraz w sumie obczailem, ze nie dostalem zadnego dokumentu kupna oO

    jak myslicie jest jeszcze jakas nadzieja na dostanie faktury czy tego invoice ?

    (kupowalem 6grudnia 2013)



    #24

    ksz

    ksz

      Newbie

    • Użytkownik
    • 40 postów
    • Miejscowość:Strumień
    • Kamera: GoPro Hero 3+ BE
    • Karta pamięci: Toshiba 32 ( U )

    ja tez kupowalem swoja kamerke na allegro gdzie paczka leciala z usa. dopiero teraz w sumie obczailem, ze nie dostalem zadnego dokumentu kupna oO

    jak myslicie jest jeszcze jakas nadzieja na dostanie faktury czy tego invoice ?

    (kupowalem 6grudnia 2013)

    to zależy na jakiego sprzedającego trafiłeś. Ja akurat mam naprawdę uczciwego gościa tylko to wszystko cholernie długo trwa - chodzi mi o reklamację mojej kamery :(



    #25

    _TT_

    _TT_

      Newbie

    • Użytkownik
    • 23 postów

      Jest jeszcze ciekawa kwestia ofert takich jak ta:

      albo ta;

      Ceny mniejsze niż u autoryzowanych sprzedawców, gwarancja tez dwu letnia, a jak się wejdzie na liste sprzedawców freeway to nie ma tam takiej firmy ani adresu w spisie dystrubutorów. (???)

      Ciekawe jak bedzie z tymi gwarancjami?



      #26

      guru

      guru

        Specjalista

      • Użytkownik
      • Pip
      • 164 postów
      • Miejscowość:Wrocław / Lublin
      • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
      • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

      Sferis też nie ma na liście a respektują w Freeway kupione u nich kamerki


      Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


      #27

      _TT_

      _TT_

        Newbie

      • Użytkownik
      • 23 postów

        Wysłałem @ do freeway z treścią:

        Witam.
        Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie dotyczące honorowania gwarancji na kamerę gopro. Pojawiło się kilka firm takich jak: morele net, comp4you czy MediaARENA sprzedających te kamerki z dwuletnią gwarancją producenta, które nie widnieją w spisie autoryzowanych sprzedawców w Waszej liście. Czy kamery kupione w tych firmach będą miały gwarancję honorowaną przez Waszą firmę Freeway?

         

        Dostałem odpowiedź:

        Witam,

        Świadczymy serwis gwarancyjny tylko na kamery zakupione za pośrednictwem naszej dystrybucji co weryfikujemy na podstawie numerów seryjnych. W przypadku kamer z innych źródeł należy zwrócić się bezpośrednio do sprzedawcy lub producenta.

         

        Pozdrawiamy

        Wsparcie Techniczne

         

        Czyli z tego wynika że freeway nie jest jedynym oficjalnym dystrybutorem gopro na Polskę jak to piszą na swojej stronie 



        #28

        świeżak

        świeżak

          Newbie

        • Użytkownik
        • 28 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera: GPH3+BE
        • Karta pamięci: Sandisk 32GB Extreme

        Wie ktoś w końcu jak wygląda sprawa Freeway jako jedynego polskiego dystrybutora? Nie wydaje mi się, żeby sklep morele.net ściągał towar z USA, ale skoro Freeway deklaruje, że jest jedynym dystrybutorem w Polsce, to nie powinno chyba być problemu z serwisowaniem tej kamery:

        Kwestia 100zł w kieszeni.



        #29

        Sebastian

        Sebastian

          Wyjadacz

        • Moderator
        • PipPipPip
        • 1316 postów
        • Miejscowość:Poznań
        • Kamera: 3BE/3BE+
        • Karta pamięci: 16/32/64

        Freeway jest jedynym dystrybutorem i gwarantem GoPro w Polsce.

        Natomiast sklepy takie jak morele itp mogą kupować od nich lub z innych źródeł. Dystrybutor nie jest w stanie wykluczyć z rynku kamer z innych kanałów dystrybucji jakim jest ebay czy allegro.

        Dlatego możesz spytać dokładnie dystrybutora czy morele czy inny sklep jest ich oficjalnym sklepem.

         

        Jeśli kamera była kupowana z oficjalnej dystrybucji czyli od Freeway ( nie chodzi że ty kupiłeś a sklep z który Ci sprzedał kamerę ) wtedy masz możliwość wysłania uszkodzonej kamery bezpośrednio do dystrybutora omijając sklep w którym kupiłeś.

        Jeśli natomiast sklep, który sprzedał Ci kamerę nie kupił jej od polskiego dystrybutora pozostaje Ci jedynie oddać kamerę do sklepu. Wada to że możesz na kamerę czekać więcej niż 3 tygodnie. ( standardowo nie trwa to dłużej niż tydzień kontaktując się z Freeway-em).

        Ostatecznie także możesz wysłać do producenta, który serwis ma w Holandii. Jedynie koszt wysłania jest wyższy jak i to że musisz znać angielski.

         

         

        W sklepie, którym podałeś jest fajna opcja rozszerzenia gwarancji o kolejne 36 miesięcy za 280 zł. Na pewno bym skorzystał jakbym kupował.


        Pozdrawiam

        Sebastian

        MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

         

        Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


        #30

        świeżak

        świeżak

          Newbie

        • Użytkownik
        • 28 postów
        • Miejscowość:Warszawa
        • Kamera: GPH3+BE
        • Karta pamięci: Sandisk 32GB Extreme
        W sklepie, którym podałeś jest fajna opcja rozszerzenia gwarancji o kolejne 36 miesięcy za 280 zł. Na pewno bym skorzystał jakbym kupował.

         

        A właśnie, są tu użytkownicy, którym spaprało się powiedzmy GoPro HD Hero2 po gwarancji?



        #31

        Sebastian

        Sebastian

          Wyjadacz

        • Moderator
        • PipPipPip
        • 1316 postów
        • Miejscowość:Poznań
        • Kamera: 3BE/3BE+
        • Karta pamięci: 16/32/64

        Na pewno ich nie brakuję, tak samo jak Hero3 i Hero3+.

        Ja sam miałem jedną kamerę z USA i po roku mi padła kompletnie. Jednak udało mi się dogadać z producentem bo jedynie ponad tydzień po gwarancji była.

        Ale fakt możliwości rozszerzenia na kolejne 3 lata za tą cenę to bezcenne moim zdaniem. Sam bym uszkodził sobie przed końcem 5 lat aby otrzymać nową (żart)  :)


        Pozdrawiam

        Sebastian

        MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

         

        Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


        #32

        yampik

        yampik

          Użytkownik

        • Użytkownik
        • 54 postów
        • Miejscowość:Olsztyn
        • Kamera: GoPro Hero4 Silver
        • Karta pamięci: 32GB

        Ja polecam poszuka© kamery kupionej w play zamiast telefonu. Normalna PL gwaracnja, a ludzie oddajá je taniej ;)

         

        Fakt na kwicie masz 300 zl ne 1,8 k ;) ale za kamere zaplacisz 1,2 - 1,3k a nie 1,8 ;)



        #33

        Sebastian

        Sebastian

          Wyjadacz

        • Moderator
        • PipPipPip
        • 1316 postów
        • Miejscowość:Poznań
        • Kamera: 3BE/3BE+
        • Karta pamięci: 16/32/64
        Tak a policzyłeś ile przepłacasz w abonamencie. Przepraszam ale operatorzy zdzierają bardzo. Telefon, który w sklepie kosztuje 2k po dwóch latach u nich kosztuje 3,5k.

        Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka


        Pozdrawiam

        Sebastian

        MacBooK Retina ME294 15"2.3GHz/16GB/512GB

         

        Używaj funkcji Szukaj na forum, nie stosowanie się do wskazania będzie karane !! 


        #34

        wojpin

        wojpin

          Newbie

        • Użytkownik
        • 1 postów
        • Miejscowość:warszawa
        • Kamera: --
        • Karta pamięci: --

        Reasumując, gdzie najlepiej kupić w tym momencie 3+black? Interesuje mnie ta 'szybka' wersja 24mc gwarancji i cena w okolicach 1,5k. Wiecie może jakie sklepy 'odkupiły' od firmy Freeway i sprzedają za mniejsze pieniądze (lub gdzie to sprawdzić)? Na co zwracać uwagę przy kupnie, tylko na fakturę czy musi być jeszcze jakiś kwit? Myślę nad:

         

         



        #35

        marcin_730

        marcin_730

          Specjalista

        • Użytkownik
        • Pip
        • 175 postów
        • Kamera: Hero 3 Black Edytion
        Dzis widzialem za 1600 BE+ w MediaMarkt


        Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka




        Wróć do Co kupić ? · Następny nieczytany temat →



        Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: allegro, gopro, gwarancja