Skocz do zawartości

"); //]]>
Zdjęcie

Gopro 3+ Black Problem z ostrością rozwiązany !!!!

ostrość problem 3+ plus black

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#61

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Różnice są ogromne...Jak można pisać że  nie ma wielkich różnic? Ja dzięki temu forum odesłałem kamerę do serwisu z powodu złej ostrości. To już druga reklamacja! Choć kamera to model 3+silver problem dotyka tak że tych modeli... 



#62

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Przyznaję! Widać różnice na fotkach nie powiem. I nie jest ona wcale taka mała czepiając się szczegółów.



#63

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Niestety bardzo dużo egzemplarzy nowego Hero było objętych tą skazą. Sporo ludzi pewnie nie jest nawet świadoma posiadania wadliwego modelu. Co ciekawe, wersja silver jak widać po użytkownikach naszego forum również jest narażona na tą wadę. Całe szczęście, że nasz rodzimy dystrybutor, firma Freeway, robi dobrą robotę i wymienia bez mrugnięcia wadliwe egzemplarze na nowe ;)


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#64

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Trzeba przyznać że po swego czasu nie do końca ciekawych recenzjach firma naprawdę wzięła się za siebie. Choć nie mogę potwierdzić tego na własnej skórze. Tak czy inaczej zachowują się naprawdę wzorowo jak przystało na polskiego dystrybutora.

 

Guru skąd masz takie info odnośnie tej skazy?

 

Pozdrawiam



#65

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)

Tzn jakie info, odnośnie silver+? Przeglądając forum, przewinęło się kilka osób, które narzekały na ostrość w ich silverach+


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#66

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Zapytam z ciekawości czy ten problem w mniejszym lub większym stopniu dotknął też Black +??? Wybacz mi za głupie pytanie ale całkiem nie śledzę tematu.



#67

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Od tego modelu zaczęło się to całe zamieszanie...



#68

guru

guru

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 161 postów
  • Miejscowość:Wrocław / Lublin
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Black
  • Karta pamięci: Samsung Pro 64GB (10)
Powiem tak, GoPro ostro dało dupy przy ostatnim modelu, podejrzewam, ze jakby postawić obok siebie kilka egzemplarzy plusika i każdym wykonać zdjęcie, to na każdym wyszło by ono inaczej i licho wie który było by najbardziej poprawne...

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka


Korzystaj z Dropboxa aby przechowywać swoje zdjęcia i filmy. Z mojego linku dostaniesz 500MB więcej na start ;)


#69

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Długo testowałem zanim wysłałem do serwisu swoją Gopro 3+ silver. Czekałem na naprawdę słoneczną pogodę, zrobiłem szereg fotek w których w każdej jednej występował zupełny brak ostrości w centralnej i co mnie zdziwiło lewej części kadru :( Z problemem zwróciłem się do FreeWay. Wysłałem sample fotek. W odpowiedzi napisali żebym przesłał kamerę, bo posiadają testowy model i z nim porównają moją. To już drugi mój model GoPro który ma jakieś problemy...



#70

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

A co było z pierwszym?

 

Czyli tym razem w plusach kamerka się nie przegrzewa ani nie zawiesza. A problem sprawa "ulepszona" optyka. Pomijam fakt że znając życie znajdują się pewnie nie świadomi użytkownicy sprzętów którzy dalej będą użytkować swoje kamerki.



#71

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Pierwszy model był bez plusa, a problem był z "gorącymi pikselami" tak ktoś z forum to nazwał :/



#72

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Kojarzę był na forum taki temat. Nie wyglądało to zbyt ciekawie. Przynajmniej jest o tyle dobrze że masz kamerkę z Polskiej dystrybucji.



#73

Edi730

Edi730

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Kamera: GoPro Hero 3+ Silver
  • Karta pamięci: Samsung 32GB microSDHC Pro

Koszty wysyłki też zerowe, wszystkim zajmuje się Play u którego kupiłem kamerkę. Ale powoli nabieram wątpliwości co do jakości kamer GoPro. Nawet jeśli wymienią na nową czekają mnie testy które pochłaniają mój czas. I ta niepewność...



#74

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Dobrze wiedzieć że przynajmniej przygoda z playem i freeway przebiega wzorowo. Pewnie nie jedna osoba kupowała kamerkę w Play inna sprawa ze te kamery zalały rynek.



#75

leszeg

leszeg

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Sandomierz
  • Kamera: Gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 GB SanDisk i 32 Gb Kingston

Wysłałem do Freewaya dwa zdjęcia. Napisali żeby przysłać kamerę i tak uczyniłem. Co do zdjęć to nawet nie będę publikował bo to była kaszana. Swiątynie opaczności to powinni postawic internetowi bo bez niego nawet bym nie wiedział ,że mam kamerę z wadą.



#76

Michal

Michal

    Alpha i Omega

  • Senior Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 4045 postów
  • Miejscowość:Polska
  • Kamera: Hero 3
  • Karta pamięci: SanDisk Ultra 16GB (10)

Podeślij z ciekawości :)



#77

leszeg

leszeg

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Sandomierz
  • Kamera: Gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 GB SanDisk i 32 Gb Kingston

Ok :) strzelone z okna w pracy.Słoneczko idealne, drzewka około 25-30 od kamery.Komin koło 250 m



#78

enforces

enforces

    Użytkownik

  • Użytkownik
  • 148 postów
  • Miejscowość:Kalisz
  • Kamera: GoPro Hero3+ Black
  • Karta pamięci: brak

Ok :) strzelone z okna w pracy.Słoneczko idealne, drzewka około 25-30 od kamery.Komin koło 250 m

Może rzeczywiście lekki back focus. Ale nie ma tragedii. Ja mogę wam podesłać fotki sprzed wymiany i po wymianie. Ten sam kadr.



#79

canion

canion

    Newbie

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Kamera: gopro3+ black
  • Karta pamięci: 32

Witam. niestety mnie również trafił sie totalnie "nieostry" egzemplarz. Ostrość nawet nie zbliża sie do tej jaką w wątku prezentujecie jaką złą ;(. gałęzie w tle, odległość   powiedzmy 30-40 metrów to jedna wielka "papka" bez szansy na wyostrzenie

 

w związku z tym pytanie . rozumiem że wadliwe kamerki z polskiej dystrybucji są przez dystrybutora Freeway wymieniane. ale.... wysyłacie swój egzemplarz i ...  dostajecie na wymianę nową zapakowaną czy jakąś luzem której historia i  "przebieg" mogą być dyskusyjne. pytam bo to jednak nie gadżet za 100 zł i wolę sie podpytać zanim podejmę jakieś działania reklamacyjne.



#80

leszeg

leszeg

    Specjalista

  • Użytkownik
  • Pip
  • 180 postów
  • Miejscowość:Sandomierz
  • Kamera: Gopro hero 3+ black
  • Karta pamięci: 32 GB SanDisk i 32 Gb Kingston

Może rzeczywiście lekki back focus. Ale nie ma tragedii. Ja mogę wam podesłać fotki sprzed wymiany i po wymianie. Ten sam kadr.

mówisz lekki ? z telefonu mam lepsze.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ostrość, problem, 3+, plus, black